Centrum Medyczne Warszawa zaprasza wszystkie kobiety w celu przeprowadzenia badań profilaktycznych. Badaniom tym powinna poddawać się każda kobieta przynajmniej raz w roku nawet jeśli jest w stanie pełnego zdrowia. Wizyty kontrolne przeprowadzane są głównie po to by upewnić się czy u pacjentki nie zaszły jakieś niepokojące zmiany.

Nawet jeśli lekarz ginekolog Warszawa stwierdzi, że nic nam nie dolega, dla większej pewności warto między innymi zrobić test HPV na obecność wirusa HPV, którego rozwój przebiega zwykle bezobjawowo. Nawet badanie cytologiczne nie jest wystarczającą metodą do wykrycia wirusa. Spełnia ono swoje zadanie zaledwie w 15%. Nie wykrywa bowiem wielu infekcji związanych z obecnością wirusa HPV. Należy pamiętać, że wczesne rozpoznanie objawów choroby, zwiększa szanse na jej wyleczenie, co w tym przypadku w razie braku leczenia może zakończyć się nawet rakiem.

Na badania powinny zgłosić się także te kobiety, które zaobserwowały u siebie jakiekolwiek objawy sugerujące nieprawidłowości związane z narządami rodnymi.

Badania ginekologiczne zapewnia wysoki poziom usług, które na pewno wpłyną na znaczną poprawę twojego zdrowia.